Україна і ЄС підписали "дорожню карту" інтеграції промисловості

Середа, 28 березня 2018, 12:45

Україна і Європейський Союз підписали "дорожню карту" інтеграції української промисловості в ланцюжок доданої вартості європейської продукції.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду в середу, інформує УНІАН.

"Вчора, хочу наголосити, була зустріч із комісаром Європейського Союзу (Ельжбетою Беньковською. – Ред.), і ми говорили про підтримку української промисловості. Наше головне завдання, і вчора була підписана "дорожня карта" з Європейським Союзом, яким чином вмонтувати українську промисловість в ланцюжок доданої вартості європейської продукції", - сказав він.

За словами прем'єра, інтеграція української та європейської промисловості дозволить прискорити економічне зростання.

Напередодні єврокомісар з питань внутрішнього ринку та послуг, промисловості, підприємництва та малого і середнього бізнесу Ельжбета Беньковська відвідала Київ, де презентували сформовану в рамках промислового діалогу України з ЄС "дорожню карту" для покращення економічної співпраці.

Єврокомісар зауважила, що промисловий діалог необхідний для спільного процвітання економіки і підприємств.

"Особливо важливо обговорювати стандарти, які застосовують в Україні та ЄС для того, щоб наближати ці стандарти", - цитує Беньковську "Укрінформ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.