Україна і ЄС підписали "дорожню карту" інтеграції промисловості

Середа, 28 березня 2018, 12:45

Україна і Європейський Союз підписали "дорожню карту" інтеграції української промисловості в ланцюжок доданої вартості європейської продукції.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду в середу, інформує УНІАН.

"Вчора, хочу наголосити, була зустріч із комісаром Європейського Союзу (Ельжбетою Беньковською. – Ред.), і ми говорили про підтримку української промисловості. Наше головне завдання, і вчора була підписана "дорожня карта" з Європейським Союзом, яким чином вмонтувати українську промисловість в ланцюжок доданої вартості європейської продукції", - сказав він.

За словами прем'єра, інтеграція української та європейської промисловості дозволить прискорити економічне зростання.

Напередодні єврокомісар з питань внутрішнього ринку та послуг, промисловості, підприємництва та малого і середнього бізнесу Ельжбета Беньковська відвідала Київ, де презентували сформовану в рамках промислового діалогу України з ЄС "дорожню карту" для покращення економічної співпраці.

Єврокомісар зауважила, що промисловий діалог необхідний для спільного процвітання економіки і підприємств.

"Особливо важливо обговорювати стандарти, які застосовують в Україні та ЄС для того, щоб наближати ці стандарти", - цитує Беньковську "Укрінформ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?

"Допомогти європейцям повірити в Європу": чого чекати від нової голови Європарламенту

Вперше євроінституцію очолює представниця Мальти – найменшої країни ЄС. Хто така Роберта Метсола, що вона обіцяє та з чим буде боротися на чолі Європарламенту?

Україна змінює суддю в ЄСПЛ: головне про кандидатів, проблеми та процедуру

Суддя ЄСПЛ, призначений від нашої держави, братиме участь у розгляді всіх скарг, поданих проти нашої держави, а також міждержавних справ за позовами України до держави-агресора.