ЄС підготував нові антидемпінгові інструменти для захисту промисловості

Середа, 4 жовтня 2017, 10:21

Європейський парламент і держави-члени ЄС домовились про зміну законодавства у сфері антидемпінгу.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Європарламенту.

Згідно із законопроектом, узгодженим у вівторок, робочі місця та промисловість ЄС будуть краще захищені від демпінгу та субсидованого імпорту.

Відзначається, що законодавство ЄС із захисту торгівлі вперше буде враховувати міжнародні стандарти праці та навколишнього середовища.

"ЄС в даний час оновлює антидемпінговий закон, щоб протидіяти недобросовісній торгівлі третіми країнами, чиї держави сильно втручаються в економіку", - йдеться у повідомленні.

Відповідно до нових правил, ЄС буде використовувати однакову антидемпінгову методологію для всіх членів СОТ і націлюватиме на "значні спотворення ринку", тобто, коли ціни не є ринковими.

В даний час з міністрами ЄС ведуться переговори про більш широкі плани щодо оновлення інструментів торговельної оборони ЄС з метою підвищення тарифів на демпінговий або субсидований імпорт.

Для остаточного затвердження документ буде поставлений на голосування в Комітеті з міжнародної торгівлі 12 жовтня та буде проголосований на пленарній сесії в листопаді.

Очікується, що нові антидемпінгові правила почнуть працювати вже до кінця року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як українка стала активісткою року в Польщі. Історії про "кров", посла РФ та блокаду кордону

Наталія Панченко: "Поліції я офіційно оголосила, що це спонтанне мирне зібрання... Згодом проти нас почали замовляти тітушок".

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Єврокомісії

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну.