В МЗС вимагають реакції на візит німецьких школярів в окупований Крим

Середа, 28 березня 2018, 18:28

Генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко  вимагає від обербургомістра міста Аугсбург відреагувати на залучення до сумнівних політичних акцій німецьких школярів, яких привезли в окупований Крим.

Про це йдеться у повідомленні генконсульства України у Мюнхені у Facebook.

"Генконсульство обурене фактом використання дітей з Аугсбургу у пропагандистських проектах Кремля на тимчасово окупованій території України" - йдеться у повідомленні.

У зв’язку з цим генеральний консул України в Мюнхені Юрій Ярмілко невідкладно звернувся з листом до обербургомістра Аугсбурга Курта Грібля із проханням "жорстко відреагувати на неприпустиме залучення неповнолітніх громадян ФРН до сумнівних політичних акцій". 

27 березня в окупований Крим прилетіла група з 17 німецьких школярів з Аугсбурга і Гамбурга, які прибули туди для участі у Днях російсько-німецької дитячої народної дипломатії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Вакцинуйся або плати: як Австрія першою в ЄС впроваджуватиме обов'язкове щеплення

Австрія стане першою країною в Європі, яка запровадить обов’язкову вакцинацію. Як це працюватиме і чи не порушуватиме це права людини?

Канцлер Шольц: все про новий уряд Німеччини та його співпрацю з Україною

Яким буде новий німецький уряд і яких сюрпризів від нього варто чекати? Значною мірою це залежатиме від рівня "автономності", який отримають нові міністри.

Польща спрощує працевлаштування іноземців: що зміниться для громадян України

Польща спрощує правила працевлаштування для іноземців. Які зміни приготувала польська влада та що вони означають для громадян України?