У Франції готують закон, що дозволить займатися сексом лише після 15 років

Вівторок, 6 березня 2018, 13:34

Французький уряд пропонує прийняти закон, який забороняє особам менше 15 років давати згоду на статеві стосунки.

Про це повідомляє The Associated Press.

Це буде перший такий закон у Франції, оскільки в даний час немає закону, згідно з яким дитина до певного віку вважається нездатною дати згоду на секс.

Управління французького уряду у справах жінок повідомило у вівторок, що було прийнято рішення встановити у законопроекті 15 років як мінімальний вік. Законопроект буде подано до парламенту в кінці цього місяця.

Як відомо, раніше чиновники обговорювали можливість встановлення 13 років як мінімального віку для згоди на секс, однак президент Еммануель Макрон висловився за його підвищення.

Повідомляється, що рішення прийняти такий закон пов'язано з двома гучними судовими справами - йдеться про двох дорослих чоловіків, яких звинуватили у статевих актах з 11-річними дівчатами.

Після цих випадків, як повідомляє Rfi.fr, критики заявили, що французькі закони дозволили чоловікам уникнути звинувачення в зґвалтуванні.

Згідно з чинним французьким законодавством, будь-який статевий акт дорослого з дитиною у віці до 15 років може переслідуватися як злочин на сексуальному ґрунті. Однак прокурори, у спробі звинуватити винну особу у зґвалтуванні, мають довести, що секс був під примусом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.