Лідер ультраправих Італії вважає себе єдиним можливим кандидатом в прем’єри

Вівторок, 6 березня 2018, 19:41

Лідер ультраправої італійської партії "Ліга півночі" Маттео Сальвіні заявив, що є єдиним можливим кандидатом у прем’єри від правоцентристів.

Про це повідомляє Reuters.

І "Ліга півночі", і антисистемний "Рух 5 зірок" вважають, що президент має попросити саме їхніх представників сформувати уряд.

Глава "Ліги Півночі" Маттео Сальвіні у вівторок заперечно відповів на запитання журналістів, чи готовий він дати дорогу кандидату, який міг би отримати більшу підтримку у парламенті.

"Ліга півночі" набрала близько 17% на виборах і випередила партію "Вперед, Італія" Сильвіо Берлусконі з 14%. Саме тому Сальвіні вважає, що саме він має стати кандидатом у прем’єри.

Правоцентристська коаліція, яка включає також дрібніші партії, разом набирає 37% і таким чином є найбільшою групою у новообраному парламенті. Однак абсолютної більшості право центристи не мають, що змушує їх шукти домовленостей з меншими політичними силами.

Як зазначається, переговори про формування уряду Італії можуть зайняти тижні, або й місяці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.

Що робити, якщо загубив паспорт за кордоном? Інструкція та лайфхаки

Як повернутися в Україну без паспорта? Цей текст варто прочитати кожному, хто принаймні іноді подорожує за кордон...

Перша річниця Байдена: де виграв, а де програв президент США

Що вдалося, а що ні президенту Джо Байдену? З якими результатами президент США підійшов до своєї першої річниці на посаді?