В Італії пройде другий раунд офіційних консультацій щодо формування уряду

Вівторок, 10 квітня 2018, 15:27

В Італії 12-13 квітня пройде другий раунд офіційних консультацій щодо формування уряду під керівництвом президента Серджо Маттарелли.

Про це повідомляє в Twitter прес-служба офісу президента.

Перший раунд переговорів, який пройшов минулого тижня, закінчився безрезультатно.

Маттарелла має повноваження призначати прем'єр-міністра, однак наразі неясно, чи зможуть політичні партії, які отримали перемогу на парламентських виборах 4 березня, знайти взаєморозуміння щодо формування коаліційного уряду.

Лідер "Ліги Півночі" Маттео Сальвіні раніше заявив, що бачить 50-відсотковий шанс того, що ніякої угоди врешті-решт не буде і що в найближчі кілька місяців відбудуться нові вибори.

Італійський парламент розділився на три частини між коаліцією правих сил, рухом "5 зірок", і лівоцентристською Демократичною партією. Ці основні групи знову зустрінуться з Маттареллою в четвер.

"5 зірок" та "Ліга Півночі" претендують на право висунути кандидатуру прем'єр-міністра та очолити уряд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?