У Туреччині хочуть провести дострокові вибори президента і парламенту

Вівторок, 17 квітня 2018, 14:34

Лідер турецького Націоналістичного руху (MHP) Девлет Бахелі закликав провести позачергові президентські та парламентські вибори і в уряді не виключили цього варіанту.

Про це повідомляє Hurriyet.

MHP є союзником правлячої Партії справедливості та розвитку (AKP), яку очолює турецький президент Реджеп Таїп Ердоган.

Бахелі запропонував провести вибори, заплановані на листопад 2019 року, 26 серпня цього року. "Неможливо (для Туреччини) терпіти до 3 листопада 2019 року", - сказав Бахелі.

Ердоган заявив, що він зустрінеться з Бахелі 18 квітня, щоб обговорити це питання. Сьогодні він проводить зустріч з прем’єр-міністром Біналі Йилдиримом та лідерами своєї партії

За словами Бахелі, віце-прем'єр-міністр і прес-секретар уряду заявили, що пропозицію про дострокові вибори спочатку треба обговорити в керівних органах AKP.

Головна опозиційна Республіканська народна партія заявила, що приймає "виклик".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.

Курс на одну з найсильніших армій Європи: як Польща модернізує свої збройні сили

Захист східного флангу Альянсу стає дедалі актуальнішим, і в польському уряді воліють спиратися не лише на союзників по альянсу, але й на власні сили.

Чому Туреччина не приєдналася до західних санкцій та чи буде вона допомагати РФ їх обходити

Туреччина може сама потрапити під санкції – за допомогу РФ в обходженні західних обмежень. Чи здатна загроза західних санкцій змусити Анкару змінити цю позицію?