Справа "Наутілуса": прокуратура вимагає довічного ув’язнення для винахідника

Понеділок, 23 квітня 2018, 15:09

Прокуратура Данії вимагає довічного ув’язнення для винахідника Петера Мадсена за звіряче вбивство журналістки Кім Валль.

Про це повідомляє The Guardian.

Виступаючи з фінальними аргументами перед оголошенням вироку у середу прокурор Якоб Бух-Єпсен визнав, що довічне ув’язнення за вбивство однієї особи у Данії присуджується у "дуже особливих обставинах".

Однак, за його словами, сексуальне насильство щодо Кім Валль, докази попереднього планування виправдовують таке покарання.

"У цьому випадку немає жодних пом'якшувальних обставин, лише обтяжуючі", - сказав прокурор.

"Незалежно від того, скільки захист представив свідків, які можуть говорити про те, яка він чудова людина, це не змінює того факту, що у Петера Мадсена є темна сторона", - заявив він.

Нагадаємо, найбільший приватний підводний човен "Наутілус" з невідомих причин затонув 11 серпня поблизу Копенгагена. Власника Петера Мадсена врятували з човна, а шведська журналістка, яка перебувала з ним на борту, зникла за загадкових обставин.

23 серпня тіло жінки без кінцівок і голови, знайдене поблизу Копенгагена, ідентифікували як зниклу шведську журналістку Кім Валль. Пізніше поліція знайшла голову вбитої жінки і решту частин тіла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua