Придністровський транспорт допустять до міжнародного руху

Вівторок, 24 квітня 2018, 16:45

Кишинів та Тирасполь домовились про участь транспортних засобів з Придністров’я, які не здійснюють комерційну діяльність, у міжнародному дорожньому русі, та підписали відповідне рішення.

У ЄС привітали цей крок, йдеться у заяві речниці Європейської служби зовнішньої дії Майї Косьянчич.

"Протокольне рішення про реєстрацію транспортних засобів, підписане сьогодні Кишиневом і Тирасполем, є важливим кроком вперед і сприяє позитивній динаміці процесу придністровського врегулювання", - мовиться у заяві.

Речниця наголосила, що ця угода дозволить транспортним засобам з Придністровського регіону брати участь в міжнародному дорожньому русі відповідно до міжнародних правил, і при цьому принесе відчутні вигоди населенню.

"Зараз ключовим є те, щоб обидві сторони забезпечили швидке і повне виконання цієї угоди, а також всіх угод, укладених в минулому році", - додала вона.

Крім того, Європейський Союз знову заявив про свою постійну підтримку мирного врегулювання придністровського конфлікту в рамках процесу "5+2".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?