Євросоюз оприлюднив заяву щодо формування нового уряду у Вірменії

Понеділок, 30 квітня 2018, 11:20

Євросоюз знову заявляє про свою підтримку зусиль Вірменії з розвитку процвітаючого і демократичного суспільства.

Про це йдеться в сьогоднішній заяві делегації Євросоюзу у Вірменії та посольств країн-членів ЄС, повідомляє "Радио Азатутюн".

"У цьому контексті вкрай важливий всебічний діалог за участю всіх сторін для формування нового уряду на основі Конституції, що виходить з інтересів усіх громадян Вірменії. Європейський Союз продовжує підтримувати зусилля президента Армена Саркісяна в цьому питанні", - йдеться в заяві.

"Як і раніше, залишається важливо, щоб усі залучені сторони, в тому числі правоохоронні органи і ті, хто користуються своїм правом на свободу зібрань і висловлення думки, виявляли стриманість і відповідальність", - заявляють делегація ЄС у Вірменії та посольства країн-членів ЄС.

Парламент має обрати нового прем'єр-міністра на спеціальній сесії 1 травня.

Серж Саргсян пішов з поста прем'єр-міністра Вірменії 23 квітня, за кілька днів після його обрання і призначення. Він прийняв таке рішення після масових вуличних протестів, очолюваних Пашиняном.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.