Трамп і Макрон обмінялись даними, які підтверджуюуть хіматаку в Сирії

Понеділок, 9 квітня 2018, 12:46

Президенти США та Франції узгодили свої позциії щодо хімічної атаки у сирійській Східній Гуті перед засіданням Ради Безпеки ООН.

Про це повідомили у Єлисейському палаці.

Зазначається, що Трамп та Макрон обмінялися інформацією, яка підтверджує використання хімічної зброї в Сирії. Вони доручили своїм командам поглибити обміни інформацією в найближчі дні.

Трамп і Макрон скоординували свої дії та ініціативи в рамках Ради Безпеки ООН, яка проведе засідання щодо хіматаки в Сирії у понеділок, 9 квітня в Нью-Йорку.

Обидва президенти погодилися підтримувати тісні контакти і знову обговорити це питання протягом наступних 48 годин.

У ніч на неділю з'явилися повідомлення про хімічну атаку на Східну Гуту у Сирії, під час якої було використано токсичний газ: внаслідок атаки загинули щонайменше 150 людей.

Президент США Дональд Трамп назвав президента Сирії Башара Асада твариною після хімічної атаки в Сирії та заявив, що Росія та Іран мають заплатити велику ціну за його підтримку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.