Парламент Вірменії не зміг обрати прем'єр-міністра

Вівторок, 1 травня 2018, 20:59

Парламент Вірменії на спеціальному засіданні 1 травня не зміг обрати нового прем'єр-міністра країни.

Про це повідомляє Newsam.

Єдиним кандидатом, висунутим на цю посаду, був Нікол Пашинян, лідер фракції "Елк". Його підтримали опозиційні парламентські фракції альянсу "Царукян" і АРФ "Дашнакцутюн", але це дало лише 45 голосів, тоді як для обрання потрібно було як мінімум 53 голоси.

58 мандатів має правляча Республіканська партія Вірменії, яка відмовилася висувати свого кандидата. Депутати цієї партії назвали програму Пашиняна непереконливою і заблокували його обрання.

Через 7 днів у парламенту буде друга спроба обрання глави уряду.

Якщо ж і вона не матиме успіху, то президент Вірменії змушений буде розпустити парламент і протягом 30-45 днів призначити дострокові вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.