Парламент Вірменії не зміг обрати прем'єр-міністра

Вівторок, 1 травня 2018, 20:59

Парламент Вірменії на спеціальному засіданні 1 травня не зміг обрати нового прем'єр-міністра країни.

Про це повідомляє Newsam.

Єдиним кандидатом, висунутим на цю посаду, був Нікол Пашинян, лідер фракції "Елк". Його підтримали опозиційні парламентські фракції альянсу "Царукян" і АРФ "Дашнакцутюн", але це дало лише 45 голосів, тоді як для обрання потрібно було як мінімум 53 голоси.

58 мандатів має правляча Республіканська партія Вірменії, яка відмовилася висувати свого кандидата. Депутати цієї партії назвали програму Пашиняна непереконливою і заблокували його обрання.

Через 7 днів у парламенту буде друга спроба обрання глави уряду.

Якщо ж і вона не матиме успіху, то президент Вірменії змушений буде розпустити парламент і протягом 30-45 днів призначити дострокові вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Скинути королеву: як Барбадос "звільнив" Єлизавету ІІ та що чекає на британську монархію

400 років тому острів привабив англійських колоніалістів, що згодом принесло багато горя. Тепер це – "рай на землі", який вирішив утекти від британської монархії.

Поразка "антиваксів": як Швейцарія здолала багатомільйонну кампанію проти щеплення

"Антиваксам" вдалося залучити значні фінансові ресурси на підтримку кампанії "проти". На цьому фоні кампанія "за" була майже непомітною.

Контратака Земана: як проросійський президент занурює Чехію у політичну кризу

Хоча від парламентських виборів минуло більш ніж півтора місяця, новий уряд Чехії так і не зміг розпочати роботу. Ця пауза може тривати ще декілька місяців.