У Стамбулі затримали 150 військових за зв’язки з Гюленом

П'ятниця, 11 травня 2018, 11:40

Поліція Стамбула затримала 150 військових, підозрюваних у зв’язках з опозиційним проповідником Фетхуллахом Гюленом, якого Анкара звинувачує в організації спроби перевороту в 2016 році.

Про це повідомляє Hurriyet daily news.

В рамках розслідування діяльності організації організації Гюлена в структурах турецької армії прокуратура видала ордери на арешт 300 військових. При цьому ордери стосуються 211 військових, які перебувають на службі.

Напередодні прокуратура Стамбула видала 190 ордерів.

Затримання відбуваються і в інших регіонах Туреччини. Так, прокуратура провінції Ізмір видала ордери на арешт 96 осіб, а прокуратура Анкари – 93 осіб.

Мусульманського проповідника Фетхуллаха Гюлена звинувачують у спробі перевороту в 2016 році та інших пов'язаних з тероризмом злочинах. Сам він заперечує причетність до заколоту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.