Париж шкодує через присутність французьких політиків на відкритті кримського мосту

Вівторок, 15 травня 2018, 15:55

Присутність французьких політиків на відкритті кримського мосту є їх особистою ініціативою, яка не відображає позицію офіційного Парижа.

Про це заявив представник МЗС Франції на брифінгу, йдеться у повідомленні відомства.

Він заявив, що позиція Парижа чітка: угода, підписана муніципалітетом міста Мариньян з владою Євпаторії, не відображає позицію французького уряду.

"Подібно до цього і участь французьких депутатів у церемонії відкриття (кримського мосту. – Ред.) є їхньою особистою ініціативою, про яку ми шкодуємо: це суперечить міжнародному праву і не є відповідальністю французької влади", - заявив представник МЗС Франції.

Він нагадав, що Франція засуджує будівництво Керченського мосту, який допомагає позбавити Україну повного доступу та використання своїх міжнародно визнаних територіальних вод.

"Наша країна твердо віддана відновленню суверенітету та територіальної цілісності України. Зміна кордонів силою суперечить міжнародному праву і в тому числі зобов’язанням РФ", - нагадали у МЗС Франції.

Як відомо, 15 травня за участі президента РФ Владіміра Путіна відбулася церемонія відкриття автодорожньої частини кримського мосту.

На церемонії також була присутня французька делегація на чолі з мером Мариньяна.

Заступниця міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що жодна рекламна картинка щодо будівництва Керченського мосту не змінює факту протиправної окупації Криму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: