Волкер: РФ несе пряму відповідальність за конфлікт на Донбасі

П'ятниця, 25 травня 2018, 11:52

Сепаратисти на Донбасі перебувають під прямим контролем Російської Федерації, а тому саме вона несе відповідальність за конфлікт.

Про це заявив спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів у справах України Курт Волкер під час телефонного брифінгу з журналістами.

"Я хотів би сказати, що немає жодної двозначності. Сили, які воюють на сході України ,знаходяться під прямим російським командуванням і контролем, як і два політичних утворення повністю підтримуються Російською Федерацією. Все, починаючи від того, як вони потрапили туди, і до поточних фінансів. Отже, Росія несе пряму відповідальність за цей конфлікт", -- сказав Волкер.

Він також підкреслив, що на Донбасі триває активний конфлікт.

"Снайпери стріляють у людей, а села обстрілюють з мінометів... Це дуже активний конфлікт, знову гаряча війна, і вона має великий гуманітарний вплив, який не можна ігнорувати будь-де в Європі. Це питання часто зникає з перших шпальт, але його справді слід розглядати як невідкладне", - сказав Волкер.

Раніше Волкер заявляв, що миротворчі сили Організації Об'єднаних Націй повинні замінити російські війська на окупованій частині Донбасу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: