Віце-канцлер Австрії поставив під сумнів право вільного пересування в ЄС

Середа, 30 травня 2018, 15:59

Віце-канцлер Австрії Хайнц-Крістіан Штрахе поставив під сумнів право вільно обирати, де жити і працювати в межах ЄС, яке вважається наріжним каменем прав блоку.

Про це пише Spiegel.

"Ми повинні відкрито обговорювати, що не зовсім добре для європейського розвитку, що весь інтелектуальний, добре освічений східноєвропейський потенціал притягується до Західної Європи", - заявив у Відні лідер ультраправої Партії свободи (FPO), закликаючи до реформи Євросоюзу.

За його словами, свобода пересування людей також має негативні наслідки і призводить, наприклад, до "фінансових репресій" на ринку праці.

Таким чином, є люди, "які добре кваліфіковані і заробляють дуже багато, і яких штовхають у безробіття, замінюючи дешевшою робочою силою", - зазначив Штрахе.

Після міграційної кризи 2015 року Австрія отримала понад 150 000 заяв про надання притулку - майже 2% від загальної чисельності населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.