Парламент Іспанії почав дебати щодо відставки уряду

Четвер, 31 травня 2018, 13:58

Парламент Іспанії в четвер розпочав обговорення питання висловлення недовіри уряду прем'єр-міністра Маріано Рахоя через рішення суду у гучній справі про масштабну корупцію, пов'язаній з правлячою "Народною партією".

Про це повідомляє AFP.

Пропозицію проголосувати за відставку Рахоя внесла провідна опозиційна сила – Соціалістична партія. Сьогодні відбудуться лише дебати, голосувати депутати будуть у п'ятницю.

Для відставки уряду соціалістам необхідно зібрати 176 голосів у парламенті, тоді як вони мають 84 депутатів. Поки незрозуміло, чи вдасться соціалістам отримати голоси партій Podemos і Ciudadanos, для того щоб вотум недовіри отримав підтримку парламенту.

Рахой очолює уряд меншості після позачергових виборів у 2016 році. Соціалісти пообіцяли у разі успішного голосування за відставку уряду провести вибори протягом декількох місяців.

Нагадаємо, 24 травня іспанський суд засудив бізнесменів і колишніх політиків до великих термінів ув'язнення і штрафів за участь у схемі відкатів за контракти, які допомагали фінансувати правлячу "Народну партію".

Детальніше читайте у статті - "Таємна каса партії влади: в Іспанії завершився гучний антикорупційний процес"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: