Більшість німців вважають, що Меркель повинна поїхати на ЧС-2018 – опитування

П'ятниця, 15 червня 2018, 08:22

Більшість німців вважають, що канцлер Ангела Меркель має відвідати Росію під час проведення чемпіонату світу з футболу-2018.

Про це свідчать результати опитування телекомпанії ARD, повідомляє Deutsche Welle.

Згідно з даними дослідження, 69% німців вважають, що лідер країни повинен бути на ЧС-2018, щоб підтримати свою команду.

26% респондентів заявили, що вважають доречним триматися подалі від турніру, враховуючи, що міжнародне співтовариство засуджує Росію за цілою низкою питань, починаючи від свободи преси і прав людини і закінчуючи анексією Криму.

У питанні про те, чи повинна була ФІФА вибирати Росію в якості приймаючої країни, німці розділилися майже порівну: 45% сказали, що згодні з цим рішенням, а 42% висловилися проти.

Меркель офіційно ще не підтвердила, чи буде вона відвідувати ігри збірної Німеччини, яка є діючим чемпіоном світу і вважається одним з фаворитів ЧС-2018.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.