У Німеччині хлопчик отримав мобільний рахунок на 12 тисяч євро після круїзу до Норвегії

П'ятниця, 15 червня 2018, 14:34

Німецька родина отримала неприємний сюрприз після короткого круїзу до Норвегії – їхній син використав під час мандрівки інтернет-дані об’ємом менше половини гігабайта і отримав рахунок на понад 12 тисяч євро.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Родина здійснила круїз з північнонімецького міста Кіль до норвезької столиці Осло. Під час поїздки їхній 12-річний син вирішив переглянути декілька відео на своєму мобільному телефоні.

Він під’єднався до мережі круїзного судна, яка має вихід в інтернет через супутник. У той час як до цієї мережі може під'єднатися будь-хто, як правило, її використовує екіпаж для зв'язку з іншими суднами.

Німецькі мобільні оператори можуть вимагати сплатити 30 євро за мегабайт даних, завантажених через супутниковий зв'язок. Скасування плати за роумінг в ЄС у морі не діє. У результаті мобільний оператор вимагає в родини оплатити 12 500 євро за 470 мегабайт даних.

Телефонна мережа погодилася зменшити рахунок, визнавши, що хлопчик не знав, що підключився до мережі судна. Тим не менш, від родини вимагають сплатити 5 тисяч євро.

Родина найняла адвоката, щоб вирішити проблему з, як вони кажуть, "аморальним рахунком".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.