ЄС може створити табори для біженців у "непривабливих" країнах - прем’єр Данії

Вівторок, 5 червня 2018, 15:29

Прем'єр-міністр Данії Ларс Люкке Расмуссен заявив, що невдовзі шукачі притулку, які отримали відмову в одній країні ЄС, можуть бути переселені до таборів у "не таких привабливих країнах".

Про це він заявив у вівторок, 5 червня, виступаючи в Орхусі з нагоди Дня конституції Данії, повідомляє EUObserver.

За його словами, невдовзі буде запущена нова європейська система надання притулку, яка, зокрема, включатиме центри прийому біженців "у країнах, що не входять у список улюблених серед мігрантів чи людей".

Як повідомляє Berlingske, прем'єр наголосив, що раніше велися дискусії про утворення центрів прийому біженців у третіх країнах, зокрема в Африці. Але тепер у ЄС розглядають ідею відкрити такі центри в межах Євросоюзу.

"На основі моїх дискусій з іншими європейськими лідерами та на основі діалогу, який відбувається на офіційному рівні, я очікують вже протягом цього року на кроки у цьому напрямку", - заявив глава уряду Данії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.