Макрон хоче співпрацювати з новим урядом Італії у питанні міграції

Понеділок, 4 червня 2018, 20:31

Президент Франції Еммануель Макрон хоче продовжувати співпрацювати з Італією з питань міграції на тлі анти міграційних заяв нового італійського уряду.

Про це повідомляє The Associated Press.

Французький лідер заявив на прес-конференції, що "ми зможемо вирішувати великі сучасні питання міграції, працюючи разом".

Макрон серед основних викликів для європейських країн назвав захист кордонів, загальні правила щодо притулку та тіснішу співпрацю. Він підкреслив, що співпраця з цього питання є в інтересах як Франції, так і Італії.

Нагадаємо, лідер правої партії "Ліга" та міністр внутрішніх справ у новому уряді Італії Маттео Сальвіні пригрозив масовою депортацією мігрантів, які перебувають на Сицилії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.