Глава МВС Італії з іронією відреагував на вбивство активіста-мігранта

Вівторок, 5 червня 2018, 13:49

Міністр внутрішніх справ Маттео Сальвіні з іронією відповів на критику, направлену на його адресу, після вбивства діяча мігрантської профспілки в Калабрії.

Про це пише ANSA.

Сальвіні, який також є заступником прем'єр-міністра і лідером ультраправої "Ліги", прокоментував у своєму Twitter статтю щоденної газети Il Giornale із заголовком "Мігранти проти Сальвіні: 'Расисте, твої добрі часи скінчилися'". Єдиним коментарем міністра у твіті був хештег #colpadiSalvini - #виненСальвіні.

 
ANSA

Поліція намагається розшукати вбивць Сумайли Сако, 29-річного вихідця з Малі, який був застрелений в результаті нападу в місті Сан-Калоджеро. Вбивство Сако, активіста руху "За права мігрантів", викликало протести робітників-мігрантів в цьому районі.

Нагадаємо, 1 червня склав присягу новий уряд Італії. Сальвіні заявив, що одним з його основних пріоритетів на посаді буде повернення додому нелегальних мігрантів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік без дозволів: що означає для України "транспортний безвіз" із ЄС

Що дає Україні "транспортний безвіз" із Євросоюзом? І чи вдасться Києву переконати ЄС зробити тимчасову лібералізацію постійною?

Російська помста Литві: як Вільнюс реагує на нові погрози Кремля

"Все, що пов'язано з РФ, тепер є для Литви потенційною загрозою національній безпеці. Усе це Кремль намагається зробити інструментом своєї агресії".

Сім загроз та дві України: що прописав НАТО у новій стратегічній концепції

На першому місці серед загроз для НАТО - Росія. Також частиною російської загрози є Білорусь через свою "військову інтеграцію" з РФ.