Баварія прийняла власний план прискореної висилки мігрантів

Вівторок, 5 червня 2018, 17:21

Парламент Баварії одноголосно підтримав запропонований урядом цієї федеральної землі власний "план надання політичного притулку", який передбачає значне посилення міграційної політики.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Серед іншого план передбачає фрахтовку літаків для прискореної висилки мігрантів, які отримали відмову в притулку, до країни їх походження.

Регіональний план, який вступить в силу в серпні, передбачає також створення семи центрів первинного розміщення мігрантів, де їх заяви будуть розглядати в прискореному режимі. У цих центрах прохачам притулку замість грошей будуть видавати картки з чіпом, за допомогою яких вони зможуть купувати їжу та одяг.

Як раніше пояснили в баварському уряді, нововведення має зробити звернення за отриманням притулку на території Баварії менш привабливим.

"Ми хочемо показати, що наша правова держава працює і може стати прикладом для всієї Німеччини", - прокоментував документ прем'єр-міністр Баварії Маркус Зьодер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Допомога Путіну під маскою екології: що не так з ініціативою Європарламенту

Вже 6 липня Європейський парламент голосуватиме за ініціативу визнати проєкти будівництва газових та атомних електростанцій як "зелених" та екологічних.

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.