Швейцарія надішле на схід України 65 вантажівок з гуманітарною допомогою

Середа, 6 червня 2018, 11:22

Швейцарія надасть гуманітарну допомогу у розмірі 2,2 млн франків для постраждалих від війни східних районів України.

Про йдеться у повідомленні на сайті Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб. 

"Протягом 4-12 червня Швейцарська Конфедерація через підрозділ гуманітарної допомоги Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) увосьме надасть гуманітарну допомогу сходу України", - зазначили у відомстві.

"Загальний бюджет гуманітарної допомоги становить приблизно 2,2 млн швейцарських франків. Вантаж складається із близько 1700 тонн хімічних реагентів для очищення води (сульфат алюмінію, вапно тощо), які використовуватимуться на водоочисній станції комунального підприємства "Компанія "Вода Донбасу", а також обладнання для виробництва гіпохлориду натрію", - розповіли у МінТОТ.

Крім того, буде доставлено найбільш необхідне медичне обладнання та запасні частини до нього для задоволення потреб закладів охорони здоров’я Донецької та Луганської областей.

Надходження вантажів відбуватиметься до різних населених пунктів Донбасу. Загальна кількість вантажівок - близько 65 автомобілів.

Гуманітарний вантаж у вигляді медичного обладнання уже передано до комунального закладу "Маріупольське територіальне медичне об’єднання здоров’я дитини та жінки" і комунального закладу охорони здоров’я "Волноваська центральна районна лікарня".

Уряд Швейцарії впродовж 2016-2017 років направив 720 тон гуманітарного вантажу загальною вартістю $1,45 млн. та 1635 тон хімічних реагентів для очистки води, медичне обладнання, лабораторію для раннього виявлення збудників туберкульозу та апарат для визначення Вірусу грипу А та Вірусу грипу В на суму  1,48 млн швейцарських франків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: