У Лондоні надули 6-метрового "бебі-Трампа" до приїзду президента США

фото
П'ятниця, 13 липня 2018, 11:37

У Лондоні британські активісти запустили 6-метрову кулю у вигляді злого немовляти, схожого на президента США Дональда Трампа.

Про це повідомляє Daily Mail.

Акція відбувається на тлі протестів через візит Трампа до Британії, який розпочася у четвер ввечері.

 

6-метрове надувне немовля має помаранчевий колір, сердите обличчя та зачіску, як у президента США. У руці він тримає смартфон. Таким чином активісти намагалися висміяти запальний характер голови Білого дому та його захоплення соцмережами.

"Бебі-Трампа" прив’язали до землі на площі у парку біля парламенту, куля може підніматися у повітря на висоту до 30 метрів.

Куля літатиме у парку протягом вихідних під час перебування Трампа в Лондоні, а потім її перевезуть в Шотландію і розмістять біля гольф-клубу Turnberry, який належить американському президенту.

На час візиту Трампа у Лондоні посилені заходи безпеки, оскільки очікується низка протестів. Сам американський президент заявив, що британці його дуже люблять.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?

Антизахідна Грузія: як офіційне Тбілісі йде на конфлікт із США та ЄС

Вже зараз є всі підстави припускати, що на наступних парламентських виборах у Грузії антизахідна риторика буде присутня набагато ширше, аніж досі.