МЗС РФ: за висилкою російських дипломатів Грецією стоїть Вашингтон

П'ятниця, 13 липня 2018, 16:21

Посол Греції в Москві Андреас Фриганас був викликаний у п'ятницю в МЗС РФ, де йому було висловлено рішучий протест у зв'язку з висилкою двох російських дипломатів і забороною на в'їзд в республіку ще двом громадянам РФ.

Про це йдеться в повідомленні російського міністерства.

"13 липня в МЗС Росії був викликаний надзвичайний і повноважний посол Грецької Республіки в Російській Федерації Андреас Фріганас, якому було висловлено рішучий протест у зв'язку з висилкою двох російських дипломатів і забороною на в'їзд ще двох громадян Російської Федерації", - йдеться у повідомленні.

"Очевидно, що за антиросійським рішенням уряду Греції, приурочених до відкриття саміту НАТО, варто Вашингтон, відкрито підтримав ці дії в заяві Держдепу" - додали в МЗС РФ.

Греція вирішила вислати двох російських дипломатів за звинуваченням у наданні коштів протестним групам, що виступають проти угоди, яка має покласти край давній суперечці Греції з сусідньою Македонією.

Як повідомлялося, російській владі дали час до п'ятниці, щоб вивезти двох дипломатів з Греції.

Уряд був змушений діяти після отримання доказів "конкретних дій", сказав чиновник. Греція також заблокувала в'їзд в країну іншим російським чиновникам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua