Італія до кінця року планує підняти питання перегляду санкцій проти РФ

Понеділок, 16 липня 2018, 13:33

Італія має намір до кінця року поставити в Брюсселі питання про скасування санкцій проти РФ.

Про це у розмові з ТАСС заявив віце-прем'єр, глава МВС Італії Маттео Сальвіні.

"На наш погляд, санкції не приносять користі, в тому числі італійській економіці. Ми вже повернулися до хороших відносин з Росією у сфері культури, торгівлі, промисловості і безпеки. Протягом цього року в Брюсселі ми поставимо питання про перегляд подібної неефективної політики", - сказав він.

Як повідомлялося, Рада Європейського Союзу 5 липня продовжила на півроку санкції проти Росії, спрямовані на конкретні сектори її економіки.

Лідери Європейського Союзу на саміті в Брюсселі погодили продовження економічних санкцій проти Москви у зв’язку з анексією Криму та підтримкою сепаратистів на Донбасі.

Під час обговорення продовження економічних санкцій уряд Італії не зробив ніяких рішучих кроків, щоб зупинити антиросійські обмеження, незважаючи на попередні гучні заяви з цього приводу. Обговорення санкцій тривало дві хвилини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.