Угорщина вийде з переговорів щодо глобального міграційного пакту ООН

Середа, 18 липня 2018, 14:25

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто повідомив, що Угорщина вийде з переговорів щодо глобального міграційного пакту ООН, який повинен бути схвалений в грудні.

Про це Сійярто заявив у середу, 18 липня, після засідання уряду, повідомляє hvg.hu.

"Цей документ цілком суперечить здоровому глузду та інтересам Угорщини", - сказав Сійярто на прес-конференції, додавши, що цей договір "становить загрозу світу", оскільки заохочує міграцію, яку Угорщина вважає неприйнятною та шкідливою.

Документ формально повинен бути схвалений в грудні в Марокко. Угорщина не братиме участі у цій зустрічі. Крім того, якщо документ буде винесено на голосування у Генеральні асамблеї ООН, Угорщина голосуватиме проти, повідомив Сійярто.

Угорщина наслідувала США, які вийшли з переговорів щодо міграційного пакту торік в грудні з огляду на побоювання з приводу свого суверенітету.

У 2016 році Генеральна Асамблея ООН схвалила політичну декларацію, відому як Нью-Йоркська декларація, в якій члени асамблеї погодилися впродовж двох років провести переговори щодо пакту про безпечну, впорядковану і регулярну міграцію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.

А Ердоган проти: навіщо Туреччині блокувати розширення НАТО

Чи використає Анкара своє право вето для блокування членства Фінляндії та Швеції? Такий демарш більш схожий на запрошення західних країн до торгу.

Сенатор, що воює за РФ: через кого у США загальмували нову допомогу Україні

Влітку 2018 року Ренд Пол їздив у Москву, привіз звідти конфіденційний лист до Трампа. І нібито намагався стати посередником у врегулюванні "українського питання".