У Боснії пропонують залучити армію для стримування потоку мігрантів на кордоні

Середа, 25 липня 2018, 16:46

Міністр з питань безпеки Боснії Драган Мектич пропонує затвердити законодавчі зміни, щоб забезпечити розгортання армії на кордоні для стримування потоку мігрантів, які прямують до ЄС.

Про це повідомляє Reuters.

Боснія зараз намагається розмістити приблизно 5000 людей, які прагнуть пройти через сусідню Хорватію до заможних країн ЄС на північ.

Починаючи з 2018 року понад 9 тисяч людей з Азії та Північної Африки прибули до Боснії із Сербії та Чорногорії, включаючи 3 тисячі за останній місяць.

"Я планую ініціювати зміни до закону, які передбачають розгортання армії для захисту наших кордонів", - заявив Мектич.

У Боснії лише два офіційні центри для біженців. Нові об'єкти не відкриваються, поки не буде укладено угоду між напівавтономними регіональними урядами, багато з яких відмовляються від розміщення мігрантів на своїй території.

Багато мігрантів перебувають в імпровізованих притулках, наметах та напівзруйнованих будівлях в північно-західних містах поблизу хорватського кордону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.