Мусульманка виграла справу про дискримінацію через рукостискання у Швеції

Четвер, 16 серпня 2018, 15:29

Шведський суд із трудових спорів постановив, що мусульманка, співбесіда з якою була перервана через її відмову тиснути руку колегам-чоловікам з релігійних причин, зазнала непрямої дискримінації.

Про це пише The Local.

24-річну жінку викликали на співбесіду в Уппсалі до компанії, що надає послуги усного перекладу по телефону або відеозв'язку. Але коли вона відмовилася потиснути руку одному з інтерв'юерів -чоловікові, він закрив зустріч.

Омбудсмен Швеції з питань дискримінації звернувся до суду, стверджуючи, що жінка, яка не мала зустрічатися з клієнтами на посаді, зазнала дискримінації.

Компанія визнала, що вважає мізофобію і аутизм законними причинами для того, щоб не тиснути руки, але заявила, що її політика закликає співробітників ставитися до всіх колег однаково, незалежно від їхньої статі.

Відмова від рукостискання з колегами протилежної статі суперечить цій політиці, йдеться у повідомленні.

Компанія також стверджувала, що ця політика не є дискримінаційною стосовно мусульман в цілому, оскільки більшість мусульман обмінюються рукостисканнями як з чоловіками, так і з жінками.

Сама жінка стверджувала, що в ситуаціях, коли присутні і чоловіки, і жінки, вона вітає жінок однаково – посміхаючись і рухаючи однією рукою до серця, – щоб чоловіки не відчували себе ображеними.

У своїй постанові суд зазначив, що розуміння релігійних причин, за якими вона віддає перевагу такого вітання, означає, що "немає підстав сприймати його як таке, що принижує гідність або як несприйняття, і тому воно не повинно призводити до конфліктів на робочому місці".

Крім того, у постанові нічого не сказано про те, що жінка "не зможе працювати на гендерно рівній роботі або що її релігія буде створювати перешкоди або труднощі на роботі чи в бізнесі".

Суд також розкритикував політику ізоляції тих людей, які тлумачать Іслам так само, як і жінка, але зазначив, що роботодавець не мав наміру дискримінувати її.

При винесенні рішення про відшкодування шкоди жінці, враховується ця обставина, а також той факт, що неможливо визначити, чи була б їй надана робота, якби співбесіда була завершеною.

Тому суд постановив, що жінка повинна отримати компенсацію в розмірі 40 тис. крон (приблизно 4 350 доларів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Канадський прецедент: як конфісковані російські активи будуть передані Україні

Канада першою із західних країн законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи, що потрапили під санкції через війну. 

Гарантії безпеки дорогою до НАТО: що у Зеленського хочуть запропонувати Заходу

В Офісі президента шукатимуть оптимальну для України модель безпекових гарантій. Це буде не альтернатива НАТО, а лише гарантії на період, поки країна не стала членом Альянсу.

Україна повертається до НАТО. Як саміт у Мадриді змінив ставлення до Альянсу

Під час саміту в Мадриді ми стали свідками зміни ставлення до НАТО з боку офіційного Києва. І для цього є підстави...