Трамп: я не розглядаю зняття санкцій з РФ, Путін про це не просив

Вівторок, 21 серпня 2018, 08:14

Президент США Дональд Трамп не розглядає питання зняття санкцій з Росії і міг би почати обдумувати це питання лише у випадку кроків назустріч з боку російської сторони.

Про це він заявив в інтерв’ю Reuters.

"Ні. Я не думав про це. Ні, я взагалі не розглядаю цього. Ні. Я б розглянув це, якби вони зробили що-небудь, що було б добре для нас. Без цього я не розглядатиму. Інакше кажучи, я б не розглядав це навіть на мить, хіба б щось почало просуватися - у нас є багато спільного. У нас є багато речей, які ми можемо зробити один для одного. У вас є Сирія. У вас є Україна. У вас є багато інших речей. Я думаю, вони хотіли б економічного розвитку. І це для них велика річ", - сказав Трамп.

Він також розповів, що згадував анексований Крим у розмові з президент РФ Владіміром Путіним під час їхньої двосторонньої закритої зустрічі.

"Я говорив про Крим, звичайно. Я завжди згадую про Крим, коли згадую Україну. З Путіним у нас пройшла дуже гарна дискусія. Це було дуже - я думаю, це була дуже хороша дискусія для обох сторін", - сказав Трамп.

Президент США додав, що Путін не просив його про зняття американських санкцій: "Ні, він не просив. Він не піднімав це питання".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.