Чехи перетворили у протест церемонію річниці радянського вторгення

відео
Вівторок, 21 серпня 2018, 14:57

Церемонія вшанування жертв вторгнення військ під радянським керівництвом у Чехословаччину в 1968 році переросла у протест проти прем'єр-міністра Чехії Андрея Бабіша.

Як повідомляє Associated Press, сотні людей освистали та кепкували з прем’єра, коли він прибув на церемонію перед будівлею чеського суспільного мовлення у центрі Праги – місці, де спалахнули вуличні бої між неозброєними цивільними та загарбницькими військами, внаслідок яких загинули 17 людей.

"Ганьба, ганьба", - вигукував натовп, освистуючи та перекрикуючи виступ прем’єр-міністра. Бабіш негайно не відреагував на протест.

Бабіш, мільярдер-популіст, є контраверсійною фігурою через політичні домовленості з комуністичною партією Чехії та звинувачення у фінансовому шахрайстві. Його становище ускладнене також підозрами у співпраці з таємною поліцією комуністичної епохи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.