У Німеччині вважають, що "фейкові новини" розпалили безлади в Хемніці

Середа, 29 серпня 2018, 11:47

Німецькі посадовці звинуватили "фейкові новини" в соціальних мережах у тому, що вони допомогли розпалити праворадикальне насильство у східнонімецькому місті Хемніц в останні два дні.

Про це пише DW.

"Ми повинні визнати, що мобілізація в інтернеті була сильнішою, ніж у минулому", - сказав Міхаель Кречмер, прем'єр федеральної землі Саксонії, де спалахнули масові безлади.

У понеділок у східнонімецькому місті Хемніц відбулися зіткнення ультраправих демонстрантів з протестувальниками лівих сил після того, як іракець і сирієць були заарештовані за нанесення смертельних ножових поранень 35-річному німцеві, що спровокувало демонстрації, в ході яких мігранти зазнавали переслідувань та нападів.

Кречмер зазначив, що гнів натовпу грунтувався на "ксенофобських коментарях, непревдивій інформації та теоріях змови ... він грунтувався на фейкових новинах".

Головний редактор щоденної газети "Freie Presse" у Хемніці Торстен Кледіч сказав, що він і його колеги намагалися боротися з фальшивими новинами в інтернеті, проте у цьому випадку їх було складно побороти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.