Прем'єр Болгарії звільнив трьох міністрів після ДТП з великою кількістю жертв

П'ятниця, 31 серпня 2018, 12:53

В Болгарії через смертельну аварію автобуса, яка сталась, найбільш імовірно, через невідповідне асфальтове покриття, та яка викрила корупцію і шахрайство у будівництві доріг в країні, прем'єр-міністр звільнив з уряду трьох міністрів.

Про це повідомляє Euractive.

На екстреному засіданні кабінету міністрів у п’ятницю прем’єр Бойко Борисов звільнив міністра внутрішніх справ Валентина Радєва, міністра транспорту Івайло Московські і відповідального за регіональний розвиток Ніколая Нанкова.

Троє міністрів позбулися портфелів у зв'язку з смертельною ДТП минулої суботи неподалік від міста Своге, в якій загинули 17 осіб. Інші потерпілі досі госпіталізовані з важкими травмами.

 

Автобус, що перевозив пенсіонерів, які прямували на виступ на фольклорному фестивалі, втратив контроль над ділянкою недавно відремонтованої дороги і впав у прірву.

Багато громадян заявили, що асфальт, який використали при укладці секції дороги, зробив її надзвичайно слизькою і небезпечною. Втім, судячи з усього, єдиним кроком влади у зв'язку з цим було встановити дорожній знак зниження швидкості до 40 км/год.

Спочатку влада спробувала звинуватити в аварії водія автобуса, який вижив у ДТП. Але все вказує на те, що водій був всього лише цапом-відбувайлом і не винен.

Тим часом зразки асфальту взяли для аналізу. Його офіційні результати ще не оголошені, але експерти відзначили, що використаний асфальт не підходить для доріг, оскільки він призначений для будівництва паркових алей.

ДТП викликала великий суспільний резонанс. Багато болгар звинуватили уряд в масовому шахрайстві при будівництві доріг. Це стало очевидним через те, що багато нових автомагістралей потребують негайного ремонту. Чимало людей також вказують на відсутність ефективного нагляду за фірмами з будівництва доріг і масову корупцію в цьому процесі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua