У Латвії засудили російського шпигуна за збір інформації про армію

Понеділок, 6 серпня 2018, 12:39

Виїзна сесія Відземського окружного суду в латвійському місті Мадоні визнала винним у шпигунстві на користь Росії громадянина Латвії, який збирав інформацію про Збройні сили країни.

Як повідомляє Delfi, обвинувачений, власник сільського господарства під Алуксне Юрій Стілве, провину визнав і розкаявся.

В грудні минулого року Поліція безпеки Латвії почала кримінальний процес за фактом шпигунства, в рамках якого затримали жителя прикордоння.

В ході слідства було встановлено, що Стілве тривалий час збирав інформацію про Національні збройні сили Латвії. Зокрема, про інфраструктуру, а також інші об'єкти, що цікавлять російські спецслужби.

Слідство також встановило, що латвієць був завербований офіцером спецслужби РФ на території Росії.

Як зазначає LSM.lv, за збір важливої ​​інформації в Алуксненському краї Стілве засуджений до трьох років позбавлення волі умовно. Крім того, йому призначено пробаційний нагляд на три роки і 6 місяців. Суд також зарахував 9 місяців, які обвинувачений провів в ув'язненні, перебуваючи під слідством.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.