Заступник генсека НАТО: корупція для України – це свого роду гібридна загроза

Четвер, 13 вересня 2018, 11:27

У НАТО позитивно оцінюють боротьбу України з корупцією і готові й надалі допомагати у цій сфері.

Про це заявив заступник генерального секретаря НАТО з питань політики та політики безпеки Алехандро Альварогонсалес на семінарі в Києві, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Боротьба з корупцією - це непросте завдання, і я сподіваюся, ви це розумієте. Ваш уряд і ваша країна стикаються з багатьма проблемами на цьому шляху і я маю поаплодувати всім вам за те, що ви рухаєте вашу країну вперед", - сказав Альварогонсалес.

Він наголосив на необхідності створення чіткої структури доброчесності, підзвітності та відкритості на всіх рівнях влади і заявив, що Альянс готовий сприяти цим процесам.

"Є потреба створення атмосфери транспарентності на всіх рівнях… Корупція – це виклик для стабільності і миру. Це свого роду гібридна загроза і боротьба з нею вимагає нових підходів. НАТО розробило для України керівні принципи, кожного року ми проводимо тренінги для військового і цивільного сектору. І ця робота дає реальні результати", - сказав заступник генсека.

Альваргонсалес зазначив, що Україна підтверджує, що робота із боротьби з корупцією відбувається на найвищому рівні.

"Ця робота вимагає прихильності уряду та ефективної комунікації. Я дуже сподіваюся, що ця програма (програма НАТО з виховання доброчесності та запобігання корупції. - Ред.) допоможе максимально ефективно боротися з корупцією. НАТО готове для подальшого поглиблення нашої співпраці", - сказав він.

Зазначимо, що програма НАТО з виховання доброчесності та запобігання корупції в Україні передбачає роботу на трьох напрямках: сприяння інституціональним змінам у секторі безпеки, сприяння у формуванні політики, а також розвиток індивідуальних та лідерських якостей і керівного складу, і персоналу, який працює в структурах сектора безпеки та оборони.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.