Молдова вислала турка за "пропаганду радикальних поглядів"

Четвер, 13 вересня 2018, 11:53

Служба інформації і безпеки Молдови повідомила про видворення з країни іноземця "турецького походження" за дії з "виправдання і пропаганди" радикальних поглядів.

Про це пише видання NewsMaker.

У спецслужбі зазначили, що висланий чоловік порушив режим перебування іноземців в Молдові, використовуючи різні методи для того, щоб сховатися від компетентних органів Молдови.

Повідомляється, що іноземець був оголошений небажаною особою терміном на 5 років і висланий в країну походження "згідно з міжнародними нормами і практикою".

Днями з Молдови вислали сімох працівників ліцеїв, які Анкара пов'язує з проповідником Фетхуллахом Гюленом. Опозиційні політики, правозахисники та громадські активісти розцінили дії правоохоронних органів як незаконні.

Туреччина чинить тиск на країни з метою депортації людей, яких вважає пов'язаними з навчальними закладами, фінансованими Гюленом. Його рух Анкара оголосила терористичною організацією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Аргумент для Путіна: як питання Косова повернулося у велику політику

Якщо не поставити крапку в косовському питанні, то Росія буде постійно використовувати цей прецедент для виправдання анексії територій сусідніх держав.

Двері НАТО відкриваються: що змінює для України вступ Фінляндії та Швеції до Альянсу

Безпекова карта Європи радикально змінюється. Швеція та Фінляндія вже отримали оборонні гарантії від ядерної держави...

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?