Екс-глава кампанії Трампа визнав провину у змові проти США

П'ятниця, 14 вересня 2018, 17:36

Пол Манафорт, колишній глава передвиборчої кампанії Дональда Трампа, погодився визнати себе винним за двома з восьми пунктів обвинувачення в рамках угоди з спеціальним прокурором Робертом Мюллером.

Про це повідомляє Reuters.

Манафорт визнає себе винним у змові проти Сполучених Штатів, а також в змові з метою перешкоджати правосуддю - за допомогою здійснення впливу на свідків.

Детальна інформація про угоду Манафорта з прокурором, ймовірно, з'явиться в ході слухання за угодою про визнання провини, запланованого на сьогодні в федеральному суді.

Не виключено, що в рамках угоди Манафорт буде співпрацювати з Мюллером в розслідуванні втручання Росії в президентську кампанію 2016 року.

У серпні Манафорта визнали винним за 8 з 18 пунктів обвинувачення. П`ять пунктів обвинувачення мають відношення до ухиляння від податків.

Манафорта ще чекає другий судовий процес 17 вересня у Вашингтоні, в якому його звинувачують у відмиванні грошей, не реєстрації в якості лобіста у Сполучених Штатах за свою роботу для прокремлівських політиків в Україні та перешкоджання здійсненню правосуддя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".