Британія і ЄС наближаються до угоди щодо Brexit - британський міністр

П'ятниця, 14 вересня 2018, 19:23

Велика Британія і Європейський союз наближаються до укладення угоди про умови Brexit.

Про це заявив британський міністр Домінік Рааб, повідомляє Reuters.

"Хоча залишаються істотні відмінності, які нам необхідно вирішити, ясно, що наші команди близькі до прийнятного рішення невирішених питань угоди про вихід і проводять продуктивні дискусії в правильному дусі щодо майбутніх відносин", - сказав Рааб після телефонної розмови з головним переговірником ЄС Мішелем Барньє.

І Лондон, і Брюссель сподіваються досягти угоди до середини листопада, щоб мати час затвердити документ в парламентах.

"Ми знову заявили про свою готовність виділити необхідний час і сили для успішного завершення цих переговорів", - сказав він.

Барньє написав в Twitter, що у нього був "корисний діалог" з Раабом, але ключові відмінності між сторонами залишаються відносно майбутнього ірландської кордону і системи захисту харчових продуктів ЄС.

Раніше у Британії заявили, що не платитимуть Євросоюзу фінансову компенсацію за вихід з блоку, якщо не буде досягнуто угоди з Брюсселем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.