Британія не платитиме за Brexit без угоди з ЄС - міністр

Четвер, 13 вересня 2018, 17:14

Велика Британія не платитиме Євросоюзу фінансову компенсацію за вихід з блоку, якщо не буде досягнуто угоди з Брюсселем.

Про це заявив британський міністр з питань Brexit Домінік Рааб, повідомляє AFP.

В рамках угоди про перехідний період після Brexit Британія погодилася заплатити ЄС протягом найближчих десятиліть від 35 до 39 млрд євро.

Але переговори щодо угоди зайшли в глухий кут, викликавши побоювання, що Британія може вийти з Євросоюзу в березні 2019 року взагалі без будь-яких домовленостей.

"Одним з наслідків цього було б те, що ми не будемо виплачувати гроші, які були узгоджені. Це не погроза, це твердження факту як частини нашого планування сценарію без угоди", - сказав Рааб.

"Ми будемо пам'ятати про наші суворі юридичні зобов'язання, але сума і поетапний спосіб, викладені в проекті угоди про вихід, скасуються через відсутність угоди", - додав британський міністр.

Він сказав, що остаточний платіж буде "значно нижчим", ніж узгоджена досі сума.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.