Віце-президент Єврокомісії: збитки від санкцій РФ оцінюємо як незначні

Четвер, 20 вересня 2018, 11:12

Контрсанкціїї Росії у відповідь на європейські обмежувальні заходи не мають значного впливу на економіку країн ЄС.

Про це заявив віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс в інтерв’ю "Європейській правді".

"Безумовно, деякі наслідки існують, але вони не вплинули на нашу рішучість зберігати санкції проти Росії – зовсім недавно санкції були ще раз продовжені", - сказав Домбровскіс.

Він зазначив, що контрсанкціі РФ мають деякий вплив на економіку країн, у яких були більш тісні економічні відносини з Росією. Насамперед йдеться про країни Центральної та Східної Європи.

Домбровскіс пояснив, що Єврокомісія допомагала цим країнам, наприклад, у балтійських державах була надана допомога молочному сектору, в інших країнах – виробникам фруктів і овочів.

"Але навіть ті країни, де вплив контрсанкцій був найбільшим, уже успішно адаптувалися, перебудувавши торговельні потоки. Саме тому збитки від санкцій РФ ми оцінюємо як незначні", - підкреслив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".