Італія хоче обговорити питання санкцій проти РФ на саміті ЄС у жовтні

Вівторок, 18 вересня 2018, 12:30

Італія хоче обговорити питання санкцій проти Росії на саміті ЄС 18-19 жовтня.

Про це повідомив брюссельський кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк у Twitter.

"Як і раніше, очікується, що санкції продовжать на саміті у грудні, але Рим може прагнути до більшої співпраці з Росією. Незрозуміло, чи інші зацікавлені в цьому", - написав він.

31 липня Євросоюз запровадив санкції проти 6 російських компаній, які брали участь у будівництві Керченського мосту. Дипломати заявили, що було запропоновано 8 фірм, але дві були відкинуті після опозиції з боку Німеччини та Італії, які побоювалися шкоди для своїх ділових відносин з Росією. Тоді ж Італія заблокувала  включення кримської депутатки у список санкцій ЄС проти Росії.

У списку містяться імена так званих "колишніх" - чиновників, які більше не обіймають посад. Рим хотів вилучити їхні імена. 

Новий уряд Італії не приховує, що прагне зняти санкції ЄС з Росії і каже, що країни вже повернулися до хороших відносин у сфері культури, торгівлі, промисловості і безпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Пояснюємо, чому редактори New York Times не зрозуміли суть війни РФ проти України. І не тільки вони

Обмеження допомоги Україні та згода на поступки стане найгіршою геополітичною помилкою американської адміністрації за кілька десятиліть.

Напіввихід Росії: Москва прагне вийти із СОТ, але боїться цього кроку

Вийшовши із СОТ, РФ навряд чи колись зможе поновити своє членство на кращих умовах. А цілком ймовірно – і на нинішніх також.

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.