На богослужіння Папи Римського у Каунасі зібрались понад 100 тисяч людей

фото
Неділя, 23 вересня 2018, 13:00

Понад 100 тисяч людей вранці у неділю зібралося в каунаський парк Сантакос, щоб взяти участь в богослужінні під проводом Папи Римського Франциска.

Про це повідомляє Delfi.

Франциск прибув у Каунас у відкритому папамобілі, натовп зустрів його із прапорами Литви і Ватикану. З самого ранку на площі демонструвалися документальні фільми, віряни обмінювалися своїми свідченнями.

 

Для висвітлення заходу прибуло близько 200 іноземних журналістів. Ніч в дванадцяти школах Каунаса провели 1400 пілігрими з України, Білорусі, Польщі, Латвії і Росії, сказали BNS організатори.

Папа Франциск прибув до Литви в суботу. Він зустрівся у Вільнюсі з керівництвом держави, звернувся до вірян зі Святих Воріт і на Кафедральній площі. За словами організаторів, вітати Папу в Вільнюсі в суботу зібралося 60 тисяч осіб.

У другій половині дня в неділю Папа Франциск повернеться в литовську столицю, де вшанує пам'ять жертв радянського і нацистського режимів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Питання на сотні мільярдів: як ЄС планує відновити та модернізувати Україну

ЄС окреслив рамки, яким чином планує організувати допомогу Україні та яких кроків від Києва він чекає у відповідь.

Рятівники Путіна: що не так зі спробами Заходу "зберегти обличчя" агресора

Рятуючи обличчя Путіна, західні політики ризикують втратити власні. Телефонні дзвінки до Путіна перешкоджають і стратегічній меті – відновленню миру.

Втеча бізнесу: як переконати українські компанії не переїжджати до ЄС

Країни ЄС вже пропонують українському бізнесу програми, щоб перевести до них своє виробництво. Що має робити Україна, щоб зберегти компанії?