Посол ЄС вважає, що досвід України у децентралізації може стати прикладом для інших

Понеділок, 24 вересня 2018, 11:54

Голова представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі відзначив, що успішність реформи децентралізації в Україні може служити прикладом для інших країн.

Виступаючи на конференції регіональної та місцевої влади для Східного партнерства (CORLEAP) у понеділок у Києві, посол похвалив успіх української реформи, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Реформа децентралізації в Україні справді вражає своїми успіхами. Завдяки реформі та зусиллям із децентралізації, яка здійснювалася в останні три роки в Україні, можна сказати без будь-яких сумнівів, що життя мільйонів конкретних українців покращилося", - Мінгареллі.

За його словами, досвід України в питаннях реформи децентралізації є "досить цікавим і прикладом для інших країн регіону".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію. 

Підтримка тим, хто надихає світ: як ЄС допомогає українцям

Історія судитиме всю міжнародну спільноту за те, як ми допомагаємо українському народу пережити найгіршу гуманітарну катастрофу в Європі з часів Другої світової війни.

Ракети для Лукашенка: що стоїть за заявами Мінська про війну із Заходом

Заяви Лукашенко про купівлю у РФ ракетних комплексів "Іскандер" та С-400 можуть втягнути Білорусь у війну з Україною.