Британці не підтримають вихід з ЄС на другому референдумі – опитування

П'ятниця, 28 вересня 2018, 10:21

Більше половини громадян Великої Британії проголосували б за членство в Європейському Союзі в разі проведення повторного референдуму.

Про це повідомляє Reuters.

52% британців підтримують членство в ЄС, а 48%, як і раніше, хочуть вийти з блоку. Дані цифри розраховані як середнє значення з шести останніх опитувань в період з 21 серпня по 10 вересня.

Проте соціологи відзначають, що перемога тих, хто сподівається скасувати рішення про вихід з ЄС, прийняте два роки тому, багато в чому залежить від голосів тих, хто не брав участі в першому референдумі.

"Дійсно, кампанія "Remain" (за членство в ЄС. - Ред.) має перевагу в опитуваннях. Але вона дуже сильно залежить від уподобань тих, хто не голосував два роки тому і хто з ймовірністю 2 до 1 говорить, що підтримає членство в ЄС. Залучення їх до участі у другому голосуванні може стати серйозною проблемою", - сказав старший науковий співробітник Національного центру соціальних досліджень (NatCen) Джон Кертіс.

У Британії ведеться кампанія за повторний референдум щодо Brexit, але прем'єр-міністр Тереза ​​Мей виключила його проведення.

Як відомо, на референдумі 23 червня 2016 року 51,9% британців підтримали вихід з ЄС, тоді як 48,1% проголосували проти Brexit.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.