Сутички на демонстрації в Брюсселі: поліція застосувала водомети і газ

фото
П'ятниця, 28 вересня 2018, 16:22

Близько 10 тисяч людей вийшли на вулиці Брюсселя на знак протесту проти зміни системи лікарняних у бюджетній сфері.

Про це повідомляє Le Soir.

Демонстрація розпочалася близько 11.30 у п’ятницю, коли її учасники рушили ходою від бульвару Альберта ІІ.

Згодом пожежники, які брали участь у демонстрації, зробили спробу прорвати кордон поліції, за яким розташовувалася нейтральна зона.

"Кордон був створений поліцією, що не дозволити їм потрапити до нейтральної зони. Тому поліція була змушена втрутитися і застосувати сльозогінний газ та водомети", - повідомили в поліції.

 

Повідомляється, що травму голови отримав один поліцейський, його доставили до лікарні. Також повідомляється про щонайменше одного пожежника і фотографа, які постраждали від перцевого газу.

 

Як зазначається, з 1 січня 2019 року працівники бюджетної сфери більше не зможуть переносити на наступний рік невикористані дні, які виділяються на лікарняний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.

Битва за Рим: як Італія знайшла протиотруту від популістів

Провал популістів дає надію на зміну тренду - для перемоги більше не обов'язково просто наобіцяти найбільше за всіх. І це може мати світоглядні наслідки вже на наступних парламентських виборах. 

Злочини навколо Земана: як оточення президента обманювало Чехію

Найближче оточення президента Земана готується до кримінальних звинувачень і, можливо, вже почало термінову евакуацію до РФ.