У Барселоні сутички поліції з прихильниками незалежності

фото, відео
Субота, 29 вересня 2018, 13:44

У Барселоні відбулися сутички поліції з групою каталонських сепаратистів, які зібралися в знак протесту проти маршу іспанських правоохоронців.

Про це повідомляє La Vanguardia.

Поліцейський союз організував в суботу марш, щоб віддати належне співробітникам Національної поліції і Цивільної гвардії за їх роботу на виборчих дільницях рік тому під час референдуму про незалежність.

У свою чергу організації, що підтримують незалежність Каталонії, організували свою акцію.

Місцева рада змусила організаторів обох акцій змінити маршрути, щоб уникнути конфронтації, але опівдні обидві демонстрації закінчилися фактично в одному місці в центрі міста.

Повідомляється, що сутички почалися після того, як один з учасником маршу за відділення Каталонії кинув фіолетову фарбу в людину, яка брала участь у марші на підтримку іспанської поліції.

Поліція застосувала кийки, щоб розігнати учасників обох груп і розділити їх.

1 жовтня в Каталонії прихильники незалежності планують відзначити річницю проведення референдуму про незалежність, який був визнаний Мадридом незаконним.

Референдум був затьмарений сотнями постраждалих після втручання іспанської національної поліції і співробітників Цивільної гвардії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".