Сербія привела армію у бойову готовність через візит президента Косова на ГЕС

Субота, 29 вересня 2018, 16:54

Президент Сербії Александар Вучич привів армію Сербії в стан бойової готовності через приїзд президента Косова Хашима Тачі на озеро Газіводе.

Про це повідомляє сербський сайт РТС.

Хашим Тачі сьогодні відвідав озеро Газіводе на півночі Косова. Разом з ним приїхали також керівник поліції Косова і міністр фінансів.

Тачі за штурвалом поліцейського катера об'їхав водосховище Газіводе. Повідомляється, що поїздка тривала близько 15 хвилин.

Катер проїхав біля греблі ГЕС "Газіводе", після чого повернувся до місця відправлення. Після прогулянки на катері Тачі сів у машину і поїхав у супроводі спецназу і поліції.

Однак перед приїздом Тачі спецназ косовської поліції взяв під контроль об'єкти електростанції та водосховища в Газіводе.

 

За кілька годин після завершення візиту спецпризначенці залишили об’єкти.

ГЕС "Газіводе" і підстанція "Валачі" є ключовими енергетичними об'єктами на півночі Косова, вони належать сербській енергомережі. Тут же знаходиться ключовий для півночі Косова об'єкт водопостачання - канал Ібр-Лепенец.

Раніше косовари неодноразово заявляли, що ГЕС "Газіводе" повинна бути включена в енергетичну систему Косова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Країна без олігархів: як Польщі вдалося уникнути союзу великого бізнесу та влади

Особливості польської приватизації не дозволили з'явитися потужним олігархам, як це було у сусідніх країнах. Як це вдалося і чи не має цей шлях своїх недоліків?

CBAM по експорту: що таке "вуглецевий податок" ЄС та чим він загрожує Україні

Кліматичні ініціативи Євросоюзу вдарять по найболючішому: торгівлі між Україною та ЄС. Що в такій ситуації варто робити Києву?

Меркель не лише з Путіним: де канцлерка опиралася диктаторам, а де йшла на поступки

Якими були взаємини Ангели Меркель з диктаторами сучасності? ЄвроПравда публікує у скороченому вигляді один з розділів нової біографії канцлерки.