Біля берегів Іспанії знайшли тіла п’яти мігрантів

Четвер, 6 вересня 2018, 16:38

П’ятеро мігрантів потонули і 193 були врятовані у Середземному морі неподалік від узбережжя Іспанії.

Про це повідомляє Reuters.

Мігранти, які подорожували на плоті і опинилися серед врятованих іспанською береговою охороною, розповіли, що на шляху до Іспанії вони втратили четверо людей. В той же час прес-секретар берегової охорони не змогла підтвердити більшу кількість жертв.

Іспанія цього року приймає найбільше мігрантів з Африки, які шукають кращого життя у Європі. У попередні роки найбільше мігрантів прибували до Греції та Італії.

Разом з новими загиблими кількість мігрантів, які потонули або зникли у Середземному морі біля Іспанії, перевищила аналогічний показник минулого року.

Загалом до кінця серпня в Іспанію прибули понад 33 тисячі мігрантів. Це більше ні вдвічі більше ніж в аналогічний період минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".

Німеччина штовхає до війни та руйнує своє майбутнє в Україні. Це має зупинитися

Німеччина дедалі більше стає пособником агресора у сприйнятті українців. Йдеться про наслідки, що збережуться на десятиріччя.

Путін, НАТО і Саакашвілі: що об'єднує Україну та Грузію в умовах агресії РФ

І окупована частина Грузії, і окупована частина України об'єднані РФ Південним військовим округом. А отже, одразу після атаки на Україну буде атака на Грузію.