У Франції зареєстрували ще одне "представництво ДНР"

документ
Субота, 8 вересня 2018, 10:16

У французькому Провансі офіційно зареєстрована нова "асоціація", що називає себе представництвом у Франції "поки що не визнаної" "ДНР"

Про реєстрацію даної організації стало відомо журналістам "Лівого Берега".

За даними видання, організація була створена, щоби не виключити можливість закриття іншого "представництва ДНР", діяльність якого оскаржував французький уряд.

Інформацію про відкриття нової організації, що ставить за мету просування інтересів контрольованої Росією "республіки", підтверджують офіційні урядові ресурси, що є у розпорядженні "Європейської правди".

 

Організація за назвою "Асоціація представництво Донецької народної республіки у Франції" була зареєстрована 6 серпня. 18 серпня повідомлення про її реєстрацію опублікувало офіційне урядове видання. Організація зареєстрована у передмісті Марселя, містечку Лансон-Прованс. Статутною метою у свідоцтві про реєстрації зазначено "розвиток дружби та солідарності між французьким народом та народом Донецької Народної Республіки, встановлення справедливого та міцного миру на Донбасі на основі визнання національних прав народу ДНР на основі міжнародного права".

Як відомо, від минулого року у Франції вже діє аналогічна організація, зареєстрована у іншому передмісті Марселя за назвою "Офіційне представництво ДНР". Нову асоціацію, виходячи з її опису та зазначеного "офіційного сайту", створена тією ж групою людей, що і попереднє "представництво".

Нагадаємо, французьке міністерство закордонних справ ініціювало звернення прокуратури до місцевого суду з вимогою закрити "Офіційне представництво ДНР", оскільки його діяльність суперечить Віденьській конвенції про дипломатичні зносини. Уряд був впевнений, що його позов буде задоволений. Однак слухання у справі тривалий час відкладалося, а 6 вересня суд відмовився закривати "представництво ДНР".

Офіційний Париж вже заявив, що оскаржуватиме це рішення суду, оскільки воно не відображає позицію уряду Франції.

Між тим, реєстрація нової організації забезпечує "друзям ДНР" збереження діяльності навіть у разі якщо апеляційний суд стане на сторону уряду. Для закриття нової асоціації потрібне нове звернення до суду і тривалий судовий процес. Крім того, ініціатори створення організації врахували позицію прокуратури щодо заборони їх роботи. Так, в назві нової організації вже немає слів "Офіційне представництво", а в описі згадується про те, що "ДНР" не визнана французьким урядом.

Це суттєво ускладнює дії уряду щодо закриття нового представництва проросійських терористів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.

Небезпечніше за вторгнення: що чекає на Україну у протистоянні з РФ

Сподівань на Україну як "історію успіху" на Заході все менше. І все менше розуміння, чому в момент максимальної небезпеки Київ не намагається збільшити військовий бюджет.